top of page

Praktické info ke konferenci

Section Title

DOPRAVA

Pokud na konferenci dorazíte vlakem, stačí na hlavním nádraží nastoupit na "šalinu" č. 1 a vystoupit na zastávce Antonínská.

Pokud dorazíte na konferenci autem, vhodné je nechat auto v parkovacím domě Rozmarýn, který je přibližně 5 min pěšky od kina Art. Přesnou lokalitu parkovacího domu naleznete zde . V okolí kina jsou tzv. modré zóny. Lze v nich parkovat po uhrazení poplatku ( v automatu nebo sms). Více info na parkovanivbrne.cz

ČAS KONFERENCE

Sál kina ART se otevře v 9:30 h, do té doby není možné do budovy kina vstoupit. Pokud přijedete do Brna dříve, doporučujeme na snídaní nebo kávu  tyto skvělé kavárny:

Coffee Trail - https://www.coffeetrail.cz

Punk - www.facebook.com/punkt.cafe

 

Konec konference je v 16 hodin. Od 19 hodin je neformální setkání v centru Brna v restauraci Zlatá loď - nutné potvrzení účasti na info@travelbakers.cz .

 

V rámci neformálního setkání v restauraci je připraven úvodní seznamovací blok a následně je volný program v kterém můžete navázat kontakty napříč účastníky, probrat své potřeby, aktivity. Program není nijak strukturovaný a jde o neformální networking v prostorách restaurace, kde si účastnici hradí vlastní spotřebu. Na setkání budou zástupci Travelbakers, můžete s nimi probrat vlastní myšlenky ohledně produktů, marketingu, webových stránek a další.

bottom of page